☆ Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w POLITYCE PRYWATNOŚCI.
KWATERY NAD MORZEM
- tanie noclegi na wakacje nad morzem
DOMENY NA SPRZEDAŻ: turystyczny24.pl - domena od 2013r.
nocleg-sudety.pl - domena od 2012r.
kontakt: kontakt@polskie-strony.pl

OFERUJESZ NOCLEGI nad morzem? - ZAREJESTRUJ SIĘ I DODAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIE!

Regulamin

REGULAMIN
§1
Niniejszy regulamin stanowi porozumienie pomiędzy właścicielem i użytkownikiem strony kwatery-nad-morzem.pl.
§2
Pod pojęciem użytkownika rozumie się każdą osobę posiadającą konto użytkownika na stronie kwatery-nad-morzem.pl.
§3
Dodawanie ogłoszeń na stronie kwatery-nad-morzem.pl jest możliwe po uprzedniej rejestracji i założeniu konta użytkownika.
§4
Użytkownik strony kwatery-nad-morzem.pl, który dokonuje rejestracji i zakłada konto na stronie kwatery-nad-morzem.pl, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z funkcjonowaniem strony, w tym np. informacji dotyczących wprowadzanych na stronie zmian i modyfikacji, informacji o przerwach w funkcjonowaniu strony, oraz informacji dotyczących posiadanego na stronie konta użytkownika i zamieszczonych ogłoszeń.
§5
Użytkownik dodający ogłoszenie na stronie kwatery-nad-morzem.pl zobowiązany jest do zamieszczania w ogłoszeniu informacji zgodnych z aktualnym stanem faktycznym i prawnym.
§6
Użytkownik może zamieszczać na stronie kwatery-nad-morzem.pl materiały graficzne, których jest właścicielem, lub do których posiada odpowiednie prawa. Zamieszczane materiały graficzne nie mogą odnosić się do działalności niezwiązanej z dodawanym ogłoszeniem, a w szczególności nie mogą stanowić reklamy niezwiązanych z ogłoszeniem firm, usług lub produktów. Zamieszczane materiały graficzne nie mogą posiadać dodanych nazw lub logo (np. w formie znaków wodnych) innych stron ogłoszeniowych albo odnoszących się do firm, usług, produktów lub działalności niezwiązanej z dodawanym ogłoszeniem.
§7
Użytkownik dodający na stronie kwatery-nad-morzem.pl ogłoszenie zawierające materiały graficzne wyraża zgodę na umieszczenie na tych materiałach graficznych logo lub nazwy strony kwatery-nad-morzem.pl.
§8
Zabrania się zamieszczania na stronie kwatery-nad-morzem.pl ogłoszeń o treści niezgodnej z prawem lub naruszającej normy współżycia społecznego.
§9
Treści zamieszczane przez użytkowników i opublikowane na stronie kwatery-nad-morzem.pl, a w tym w szczególności treść ogłoszeń, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
§10
Właściciel strony kwatery-nad-morzem.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych w ogłoszeniach zamieszczanych przez użytkowników.
§11
Właściciel strony kwatery-nad-morzem.pl zastrzega sobie prawo do usuwania - bez dodatkowych wyjaśnień - treści, materiałów graficznych lub ogłoszeń niezgodnych z niniejszym regulaminem oraz kont użytkowników naruszających postanowienia niniejszego regulaminu.
§12
Właściciel strony kwatery-nad-morzem.pl zastrzega sobie prawo do usuwania kont użytkowników nie posiadających aktywnych ogłoszeń przez okres dłuższy niż 6 miesięcy. Przez aktywne ogłoszenie rozumie się ogłoszenie które jest widoczne dla wszystkich użytkowników strony kwatery-nad-morzem.pl.
§13
Właściciel strony kwatery-nad-morzem.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.
Regulamin opublikowany w dniu 19.08.2017